Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 068 235 84 34, +38 095 794 67 32

poliv.tuman.dp@gmail.com

images

Озеленення.Озеленение 4

Озеленення — це комплекс робіт з благоустрою території, Озеленение 5будинку, району, поліпшенню зовнішнього вигляду і екології, пов’язаних з висадкою рослинних насаджень. Роботи з озеленення включають в себе не тільки висадку дерев (крупномірів), чагарників, квітників, рокаріїв, розаріїв, створення міксбордерів, сухих струмків, газонів, а й роботи, пов’язані з підготовкою ділянки до висадки рослин. Озеленення може бути використано як для створення красивих пейзажів, так і для боротьби з запиленістю, також за допомогою висадки рослин зміцнюються схили, рослини захищають від вітру і шуму.

Необхідно відзначити, що набирають популярність напрямки вертикального озеленення.

Озеленение 1

Вертикальне озеленення — це спосіб вирощування рослин на різних конструкціях в вертикальному напрямку, це можуть бути паркани, стіни фасадів, садові арки, перголи і т.д. При використанні в ландшафтному дизайні, вертикальних елементів озеленення або суцільних зелених стін можна домогтися наступних ефектів:

 

 

—  Створення відчуття психологічної захищеності.Озеленение 3

—  Допоможе організувати зелені зони тіні і затишку, зелені кабінети для відпочинку і роботи.

— Також вертикальне озеленення можна використовувати для створення так званих «рослинних екранів», на тлі яких окремі елементи ландшафтного дизайну будуть мати більш вигідний і закінчений вигляд.

За допомогою рослин можна приховати госп-споруди, задрапірувати недоліки будівництва, зробити Ваш ландшафт більш затишним і привабливим.

 

Фахівці нашої фірми якісно, і в чітко встановлені терміни виконають роботи з озеленення Вашої ділянки. Ціна на послуги з озеленення залежить від багатьох факторів, але приблизну вартість ви можете подивитися в розділі «Ціни» на нашому сайті.