Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 068 235 84 34, +38 095 794 67 32

poliv.tuman.dp@gmail.com

Ландшафтний дизайн.

images

Ландшафтний дизайн.

Ландшафт1

Садово-паркове мистецтво з давніх часів застосовувалося для створення унікальних природних зон для відпочинку, особливою популярністю та поширенням воно користувалося на сході при дворах правителів і вельмож. Ландшафтний дизайн — це мистецтво поєднання трьох різних напрямків в єдину гармонію. Ландшафтний дизайнер відповідно до побажань і вимог замовника повинен об’єднати:

Ландшафт 2

  1. Архітектурну, інженерно-технічну частину.
  2. Дендрологію та біологію з урахуванням природних форм ландшафту.
  3. Художню, філософську або історичну складові, в єдиний гармонійний проект, який протягом багатьох років буде радувати замовника. Проект ландшафтного дизайну створить не тільки неповторний райський куточок для відпочинку та позитивного

Ландшафт 1настрою, але і врахує зручність експлуатації присадибної ділянки, доступність догляду за рослинами, доступність сервісного обслуговування інженерних комунікацій (дренаж, освітлення, система поливу, обладнання водойм, басейнів і т.д.). Дуже часто доводиться стикатися з неможливістю технічного обслуговування різних пристроїв і агрегатів не завдаючи шкоди рослинам. За закладеним Ландшафт 3доріжках не зручно ходити і з часом з’являються протоптані стежки, які далеко не завжди прикрашають ландшафт. Неправильно підібрані композиції рослин тягнуть за собою подорожчання системи поливу або з часом призведе до заміни рослин, що само по собі затратно і не приносить радості. Таким чином, хочеться відзначити, що проект ландшафтного дизайну повинен мати не тільки високу естетичну складову, але і не забувати про зручність і практичність.

 

Фахівці нашої компанії із задоволенням допоможуть в організації саду Вашої мрії.