Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 068 235 84 34, +38 095 794 67 32

poliv.tuman.dp@gmail.com

Ставки та водойми

images

Водойми.

Вода11

Вода5Штучні ставки і водойми здавна користувалися величезною популярністю при створенні садово-паркових зон. Навіть невеликий ставок може освіжити і прикрасити практично будь-який ландшафт. Вода прекрасна як у статичному стані, у вигляді дзеркальних плівок ставків, басейнів, декоративних водойм, так і в динаміці у вигляді струмків, водоспадів, фонтанів. А водойма оснащена підсвічуванням і системою декоративного туманоутворення додасть вашому саду неповторний казковий вигляд в будь-який час доби. Хотілось відзначити, що водойма — це не тільки чудовий вид декору, а й потужний інструментВода 7 створення сприятливого мікроклімату та зони розваг.

Штучні ставки і водойми можуть бути суто декоративними, можуть населятися рибами і амфібіями, особливою популярністю користуються плавальний ставок, поєднавши в собі елементи вишуканого елементу ландшафту і функціональну частину плавальних басейнів.

вода4З розвитком сучасних технологій штучні водойми перестали бути чимось недоступним і вкрай дорогим. Штучні ставки створені з використанням плівкових технологій, заслужили особливу популярність через невисоку вартість і велику надійность.

Фахівці нашої фірми якісно, і в чітко встановлені терміни виконають роботи по створенню штучного водойма на Вашій ділянці.