Возникли вопросы? Свяжитесь с нами: +38 068 235 84 34, +38 095 794 67 32

poliv.tuman.dp@gmail.com

images

Газон

1 газон

Мало який ландшафтний дизайн обходитися без газону. Газон є одним з найефектніших елементів ландшафтного озеленення, він впишеться як в невелику присадибну ділянку, так і в масштабні паркові проекти, залучаючи увагу насиченою зеленню. Газон є необхідним фоном для скульптурних і ландшафтних композицій, на рівній гладкій поверхні свіжого газону малі архітектурні форми Вашого ландшафту придбають необхідний «блиск», на його тлі все набуває іншого вигляду, фактура, колір. Крім того газон є самим екологічним видом ландшафтного покриття грунту. Підраховано що один гектар газону пов’язує до шістдесяти тонн пилу, також газон зволожує повітря і знижує рівень навколишніх шумів, що сприяє створенню сприятливого мікроклімату. Таким чином, крім естетичного призначення газон створює на ділянці місце для відпочинку і спортивних ігор.


Газон звичайний.

2 газон

Газонне покриття, в загальній масі, складається з багаторічних широколистих злаків, такому газону властивий досить щільний трав’яний покрив. Це один із самих невибагливих видів газону, і хоч він і не відрізняється особливою насиченістю кольору і ідеальним зовнішнім виглядом, зате Ви, не замислюючись можете по ньому ходити, на ньому із задоволенням будуть грати діти при цьому він не примнеться і не втратить своєї привабливості, звичайний газон можна надовго залишити без нагляду, саме тому він такий популярний при озелененні муніципальних ландшафтів. Звичайний газон це відмінний вид бюджетного газону.


Газон спортивний.

3 газон

Якщо планується, що Ваш газон буде використовуватися для активного проведення часу, спортивних ігор і занять то цей вид газону ідеальний вибір. Облаштування ландшафту таким газоном практично не відрізняється від звичайного газону. Але використовувані для спортивних газонів травосуміші мають схильність до кущіння, це визначає високу ступінь стійкості газону до витоптування, однак такий газон вимагає більш частого покосу і більш ретельного догляду в цілому.


Газон парковий.

4 газонОдин з різновидів звичайного газону, ще більш невибагливий до покосу і поливу, стійкий до витоптування, в травосуміші такого газону додають трави, легко переносять затінення. Такий вид газону не має щільності звичайного або спортивного газону і застосовується найчастіше в міських парках і сильно затінених ділянках ландшафту.


Газон луговий.

5 газонЦе щільно заросла жорстко стебловими травами ділянка ландшафту. Такий вид газону вкрай негативно ставиться до витоптування, зате невибагливий до покосу луговий газон, спокійно можна стригти один раз на місяць. Оскільки луг — це дикорослі трави, то присутність в такому газоні кропиви, щавлю, будяка та інших лугових трав цілком допустимо. Незважаючи на гадану  недоглянутість, майстерно вписаний в ландшафтний дизайн, такий вид газону часто виглядає навіть краще звичайного газону.


Газон мавританський.

6 газонМавританський газон один з найдавніших видів ландшафтного покриття. Свій початок він бере в ті далекі часи середньовіччя, коли луг з квітами був основою саду. Згодом квіти стали відокремлювати в клумби, звільняючи територію газону, і мавританський газон став менш популярний, та незаслужено забутий. Але в даний час мавританський газон знаходить нову популярність і все частіше зустрічається в сучасних ландшафтах. Мавританський газон досить складний за своєю структурою і складається з ретельно підібраних злаків і дикорослих квітів. Необхідно відзначити, що цвітіння мавританського газону має тривати протягом усього теплого часу року. Мавританський газон практично не потребує косінні, через це має трохи недоглянутий зовнішній вигляд. Такий газон відмінно підійде для обрамлення основних ландшафтний територій.


Газон партерний.

7 газонСамий елітний вид газону виглядає як смарагдовий перський килим. Партерний газон відрізняється густим і низьким травостоєм, в ньому використовуються тільки багаторічні трави, які повинні відрізняться рівномірним насиченим кольором з смарагдовим відтінком. Такий газон — це найчастіше головна частина ландшафту, переважна над іншими елементами озеленення. Партерний газон — це дороге задоволення не тільки в травосуміші і підготовки грунту, але і в постійному дорогому догляді, внаслідок чого такий газон не є частим елементом сучасних ландшафтних проектів.


Газон рулонний.

8 газон

Найпопулярніший вид газону і така популярність дуже заслужена. Рулонний газон може бути як звичайний, так і спортивний, в залежності від виробника. Поставляється такий газон, пророслий з дерном. В якісному рулонному газоні, повністю відсутні бур’яни, що істотно полегшує догляд. До того ж такий газон при належній турботі досить швидко приживається і ділянка буквально через 2-3 тижні має чудовий вигляд багаторічного газону.